CroTeam Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroTeam Forum

Just a forum for CroTeam
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
CroTeam|FatalError
Admin
Admin
CroTeam|FatalError


Broj postova : 55
Age : 31
Registration date : 15.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 1:20 am

ako vidite bananu ili prepozznate kod nekoga wasp pitajte ga za razmjenu hackova!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
CroTeam|WarLorD
Admin
Admin
CroTeam|WarLorD


Broj postova : 89
Age : 32
Registration date : 15.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 2:23 am

ocu nabavio sam si icq Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy probat cu izzicat (za one koji ne znaju wasp je aimbot koji cjelo vrijeme puca u glavu)
[Vrh] Go down
https://croteam.all-up.com
CroTeam|Dr.Doom
Hacker XD
Hacker XD



Broj postova : 39
Registration date : 16.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 7:55 am

e vidio sam jednog tipa igro sam s njim tip je u brecourtu imao 134 ..niko drugi nije mogo nista,tipu je puska bila automatska ,tocno se okrenuo di je god neko doso i sa mp44 2-3 metka i skinuo ga...nije znao engl lol!

e a mogli bi nekog clana naci koji bi koristio nas e hackove ali se pravio k oda ih nema ..i probo se uvuci u banana klan i onda kada bi steko povjerenje da mu posalju oni svoje hackove izaso van dao ih tu i onda bi nasi programeri ih spoijili njihove i nase hackove Very Happy flower lol! geek
[Vrh] Go down
CroTeam|WarLorD
Admin
Admin
CroTeam|WarLorD


Broj postova : 89
Age : 32
Registration date : 15.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 9:40 am

njihov i nas hack je isti samo sto oni imaju bolji aim
[Vrh] Go down
https://croteam.all-up.com
CroTeam|Dr.Doom
Hacker XD
Hacker XD



Broj postova : 39
Registration date : 16.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 9:52 am

pa kak su onda oni si slozili taj bolji aim ? i ke nigdje nemres nabaviti taj wasp ili kak se vec zove (onaj kaj head samo cilja)
[Vrh] Go down
CroTeam|WarLorD
Admin
Admin
CroTeam|WarLorD


Broj postova : 89
Age : 32
Registration date : 15.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 10:42 am

pitaj njih Neutral Neutral mozda kupili
[Vrh] Go down
https://croteam.all-up.com
CroTeam|Dr.Doom
Hacker XD
Hacker XD



Broj postova : 39
Registration date : 16.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 1:13 pm

nijedna banan nece pricat samnom ,pitam ima li msn kaze da ima pitam jel mi ga moze dat ,ne odgovara
[Vrh] Go down
CroTeam|WarLorD
Admin
Admin
CroTeam|WarLorD


Broj postova : 89
Age : 32
Registration date : 15.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimened tra 22, 2007 11:47 pm

banane imaju icq
[Vrh] Go down
https://croteam.all-up.com
CroTeam|Dr.Doom
Hacker XD
Hacker XD



Broj postova : 39
Registration date : 16.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimepon tra 23, 2007 4:41 am

ali i msn par njih ,pitam ot kazu da imaju ali nece dati
[Vrh] Go down
CroTeam|Dr.Doom
Hacker XD
Hacker XD



Broj postova : 39
Registration date : 16.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimepet tra 27, 2007 6:00 am

jel se ko razmijenio ili sprijateljio sa bananama ili nabavio wasp
[Vrh] Go down
CroTeam|WarLorD
Admin
Admin
CroTeam|WarLorD


Broj postova : 89
Age : 32
Registration date : 15.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimepet tra 27, 2007 10:20 am

ja sam se sprijateljio ali jos nemogu nabavit jer sam na laptopu koji je uzasno spor a komp mi na servisu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
https://croteam.all-up.com
CroTeam|Dr.Doom
Hacker XD
Hacker XD



Broj postova : 39
Registration date : 16.04.2007

razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitimepet tra 27, 2007 4:29 pm

Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


haha Wink reci nek ti posalje na ovaj mail belos123@net.hr pa cu ja skinuti ,ak moze
[Vrh] Go down
Sponsored content





razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!   razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
razmjenjivanje multihacka!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CroTeam Forum :: Hack-
Forum(o)Bir: